VÅRA MEDARBETARE

Elektrikerna från bygden

Elektrikerna på Öland AB finner du över hela Öland. Från Långe Erik till Långe Jan. Björn Nilsson är behörig elektriker sedan 1999, vilket för dig som kund betyder att du får en säker elinstallation

Vår personal är vår styrka!
Alla anställda elektriker hos oss är utbildade elektriker. De är professionella, och uppdateras sig ständigt på vad som händer inom elbranschen.

http://Björn1

Björn Nilsson

Elinstallatör, arbetsledare norr

0708-97 53 43

bjorn@elpaoland.se

http://Fredrik

Fredrik Petersson

Elinstallatör, marknadsansvarig

0708-97 50 31

fredrik@elpaoland.se

http://Ingemar-1

Ingemar Grandin

Elinstallatör

0708-27 19 26

ingemar@elpaoland.se

http://Peter

Peter Nilsson

Elinstallatör, arbetsledare söder

0708-97 50 21

peter@elpaoland.se

http://Anders-Petter%20Lande

Anders-Petter Lande

Elinstallatör

0708-97 50 71

anders-petter.lande@elpaoland.se

http://Erik%20Danielsson

Erik Danielsson

Elinstallatör

0708-97 50 32

Erik.danielsson@elpaoland.se

http://Erik%20Sundin

Erik Sundin

Elinstallatör

0708-97 50 03

erik@elpaoland.se

http://Fredrik1

Max Stenlund

Elinstallatör

072-601 71 51

max@elpaoland.se

http://Jenny%20Nilsson

Jenny Nilsson

Butik, solskydd

0485-211 90/070-605 18 66

jenny@elpaoland.se

KONTAKTA OSS

KONTAKTA OSS

Hör av dig till oss om du vill veta mer om vad vi kan erbjuda!

& eller gå till vår butik och säg hej

KONTAKTA OSS

Behöver du hjälp?

Vi guidar dig

Vi guidar dig